مقایسه و بررسی مدل های روتاری اواپراتور

همانطور که می دانید مجموعه آئین تجهیز آزما سه مدل از دستگاه محبوب و صادراتی روتاری اواپراتور را عرضه نموده است که هر سه موفق به دریافت گواهی نامه های iso و استاندارد اروپا گردیده است:

 

1. مدل BASIC که اولین و به صرفه ترین مدل از این محصول است و از ابتدای فعالیت این مجموعه تولید میشود و اکثر المان ها را به صورت دیجیتال و برقی دارا میباشد ولی در برخی از امکانات از فناوری پایین تری نسبت به مدل های بالا تر این محصول بهره مند است. 

با این حال این محصول بسیار پر فروش و با کیفیت بوده و در بسیاری از صنایع کاربردی و کارامد میباشد و با اکثر دستگاه های آسیایی از لحاظ تکنولوژی تطابق دارد.

2. مدل ECO پر فروش ترین مدل روتاری اواپراتور مجموعه ماست. این محصول بسیار کارامد بوده و از تکنولوژی بالایی بهره مند است. مطابقت با استاندارد های روز اروپا و دقت بالای سنسور ها این محصول را به این مقدار ارزشمند و محبوب مخصوصا در آزمایشگاه های شرکت های دارو سازی نموده است.

3. مدل PRO با برخورداری از بالاترین تکنولوژی، صفحه نمایشگر تمام لمسی 5 اینچی، کاربری آسان، بالاترین دقت ممکن، وجود کنترلر وکیوم به صورت دیجیتال برای دومین بار در جهان، قابلیت کالیبراسیون خیلی آسان و مزیت قیمت نسبت به مدل های اروپایی و پشتیبانی و خدمت رسانی سریع کاربران محترم و دقیق را ترغیب نموده که این محصول شگفت انگیز را جایگزین نمونه های اروپایی و آمریکایی در آزمایشگاه خود نموده و حمایت و لطف خود را نسبت به محصول تماما ایرانی ابراز میفرمایند.

 

هرسه مدل دارای 10 روز ضمانت بازگشت کالا، دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشند. در ادامه سعی کردیم بوسیله یک جدول به طور واضح تفاوت ها و مزیت های مدل های مختلف روتاری اواپراتور ورقا تجهیز را بیان کنیم:

 

  

دانلود فایل جدول مقایسه

۵
از ۵
۵ مشارکت کننده

دسته بندی ها

جستجو در مقالات

سبد خرید